Zwroty i Reklamacje

Prosimy o zwrot towaru w następujących krokach:

 1. FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY – pobranie oraz wypełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy / wymianie produktu ( DO POBRANIA TUTAJ )
 2. PRZYGOTOWANIE PRZESYŁKI – prosimy o zapakowanie towaru w oryginalny firmowy kartonik oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem w transporcie.
 3. DOŁĄCZENIE DOKUMENTU – prosimy o dołączenie do przesyłki wypełnionego formularza zwrotu / wymiany (Prosimy uzupełniać nr. konta bankowego niezależnie od wybranej metody płatności)
 4. WYSŁKA – prosimy o wysyłkę towaru na adres : Puppymour magazyn Hecznarowice 43-330 UL. Krakowska 141 Prosimy o adnotację w widocznym miejscu ,, ZWROT / WYMIANA ’’
  Przesyłkę można wysłać w dowolnej formie pocztą bądź kurierem.
 5. ZWROT KOSZTÓW – zgodnie z regulaminem proces zwrotu środków może potrwać do 14 dni.

WARUNKI ZWROTU / WYMIANY:

 • Towar nie może posiadać żadnych śladów użytkowania stan produktu musi być nienaruszony.
 • Formularz zwrotu / wymiany jest niezbędny aby proces zwrotu przebiegł pomyślnie.
 • Prosimy o wysyłkę w oryginalnym firmowym kartonie oraz odpowiednie jej zabezpieczenie przed uszkodzeniem.
 • Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 • W razie zwrotu towaru klient ponosi koszty przesyłki zwrotnej.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki wysyłane do nas bez numeru śledzenia np: pocztą. Jeśli przesyłka nie dotrze do sklepu odpowiedzialność ponosi konsument.

TOWAR NIE SPEŁNIAJĄCY POWYŻSZYCH WARUNKÓW NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY DO ZWROTU.

REKLAMACJE

 1. Jeśli po otrzymaniu towaru klient uzna, że towar nie jest zgodny z opisem prosimy o kontakt mailowy ze sklepem w celu ustalenia szczegółów i rozpatrzenia reklamacji.                                     
 2. Reklamacje dotyczące różnicy kolorów produktów wynikających z ustawienia parametrów ekranu nie są uznawane za powód reklamacji.
 3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłki będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie spisanego protokołu szkód z kurierem. Kupujący powinien sprawdzić przesyłkę w obecności
  kuriera. Jeśli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki oraz wypełnić protokół w obecności kuriera oraz skontaktować się niezwłocznie ze sklepem.