Kreujemy psią modę od ponad 5 lat !

Kreujemy psią modę. wyróżnij się z tłumu wyjątkowymi akcesoriami dla Twojego pupilia. Każdy nasz projekt tworzymy od podstaw, dbając o najmniejszy szczegół o detal.
Naszych projektów i jakości nie da się podrobić.

Dwa elementy, którymi możemy opisać nasze akcesoria to design i jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze artykuły były dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dbamy o najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Stwórz swój zestaw idealny i podaruj swojemu psu komfort, na jaki zasługuje.

Wymiana i zwrot

Zakupiony produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jego doręczenia bez podania przyczyny

Dostawa

Z uwagi na fakt, iż wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie na Państwa indywidualne zamówienie czas oczekiwania wynosi 6 – 10 dni roboczych

Płatności

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia firma iMoje, która daje możliwość płatności Blikiem oraz późniejszej płatności Twisto.

Dlaczego my?

Robimy wszystko aby nasze akcesoria były komfortowe, trwałe oraz funkcjonalne, równocześnie zgodne z najnowszymi trendami.

Każda rzecz szyta jest indywidualnie zamówienie naszych klientów dzięki temu mają Państwo pewność, że rzeczy będą idealnie dopasowane do Waszego pupila.

Duży wybór wyjątkowych taśm oraz tkanin naszego projektu w połączeniu z mosiężnymi, metalowymi okuciami czynią z naszych akcesoriów rękodzieło, którym będą Państwo oczarowani!

Bezpieczeństwo Twojego psa jest dla nas priorytetem, właśnie dlatego stawiamy na najwyższą jakość półproduktów.
Taśmy z których korzystamy posiadają Certyfikaty Wytrzymałości na rozerwanie
(20 mm min. 500 daN; 25 mm min. 650 daN; 35 mm min. 950 daN).