Jak dbać o akcesoria?

*Akcesoria z klamrą metalową: 

1. Unikać kontaktu z wodą ( kąpiel w słonej wodzie lub zbyt długie moczenie szelek może sprawić, że powstanie korozja elementów metalowych) 
2. Prać ręcznie w lekko ciepłej wodzie używać delikatnych detergentów i pilnować aby woda nie miała więcej niż 30 stopni. 
3. Wyprane akcesoria rozłóż w przewiewnym miejscu np: na suszarce na pranie. Unikaj zbyt długiego kontaktu akcesoriów z wodą ponieważ może pojawić się rdza.
4. Gdy zdejmujesz szelki z klamrą metalową w momencie rozpięcia przytrzymaj klamrę ręką aby nie uderzała o twarde podłoże ( wtedy ze środka klamry może wypaść element) 
 
Pamiętaj, że dbanie o akcesoria przedłuża im życie i stosowanie się do tych rad spowoduje, że będziecie się długo nimi cieszyć 🙂 
 
*Akcesoria z taśmy poliestrowej i klamrą plastikową (np: oh my daisy, love czy jungle) 
1. Namocz szelki w ciepłej wodzie użyj delikatnych detergentów aby usunąć brud ręcznie. 
2. Zapakuj szelki w siateczkowy woreczek do prania oraz włóż szelki razem z innymi rzeczami w pralce. ( akcesoria nie mogą być w niej same ) 
3. Ustaw program na delikatne / do 30 stopni. 
4. Akcesoria pozostaw do wyschnięcia w przewiewnym miejscu np: suszarka na pranie. Unikaj zbyt długiego namaczania szelek w wodzie. Pozostaw do samoistnego wyschnięcia.